Başkanımızın
mesajı..

Gayrimenkul sektörüne 13 yıl önce bizzat gayrimenkul danışmanlığı yaparak başladım. Bu sektörde önemli olanın; işine odaklanmak, eğitime önem vermek, prensipli çalışmak, yaptığın işi farklılaştırmak, müşterilerine kıymet vermek, hizmet kaliteni sürekli olarak yükseltmek olduğunu gördüm. Seneler içerisinde sektörden gelen talepler doğrultusunda önce kendi ofisimizi açtık, sonrasında profesyonel proje pazarlama ekibimizi kurduk. Son olarak bina yönetimi departmanımızı da ekleyerek gayrimenkul sektöründe 360° tüm hizmetleri sağlayan bir firmaya dönüştük. 

Yine sektörden gelen talep üzerine oluşturduğumuz hizmet sistemimizi franchise olarak tüm sektör ile paylaşmak, paylaşarak çoğalmak; üstün hizmet kalite anlayışımız ile %100 yerli ve İzmir merkezli bir gayrimenkul markası olarak gayrimenkul sektörüne farklılık getirmek üzere yola çıktık. Amacımız mesleğimizin hak ettiği saygınlığa kavuşması, gayrimenkul danışmanlarının üstün vasıflı yetişmesinin sağlanması ve farklılaşmış hizmet kalitemiz ile kapsamlı hizmet vermeyi sürdürmek.

Başarılarla dolu yılları geride bırakarak ulaştığımız 13. Yılımızda, farkımızla, candanlığımızla, tutkumuzla ve uzmanlığımızla, sektörümüzün ilham kaynağı olmaya, kalplerde sevgi dolu, güven dolu izler bırakmaya, kazandığımız insanların teveccühleriyle büyümeye devam ediyoruz, edeceğiz.

Ne mutlu bize..

Saygılarımla,

Gülçin Okay

Kurucu, yönetim Kurulu Başkanı

img
    Geri Dön

Buradayız, bekleriz..

iletişime geçin