Skip to content

Berna ERDEM

KONUT - LÜKS KONUT UZMANI

1991 Izmir doğumluyum. Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü mezunuyum. Profesyonel iş hayatıma 2012 yılında başladım. Sigorta şirketlerinde bireysel emeklilik ve hayat kısmında olmak üzere uzun yıllar sahada portföy yöneticisi olarak calıştım. Sonrasında FCTU’da gayrimenkul danışmanlığı alanında profesyonel eğitimlere katılarak başarı sertifikalarına hak kazandım. Edindiğim profesyonel bilgi ve tecrübelerle FCTU bünyesinde gayrimenkul danışmanlığı yapıyorum. Ege bölgesinde konut, lüks konut, ticari ve endüstriyel gayrimenkul alanında faaliyet göstermekteyim. Birlikte başarılı işlere imza atacağımıza eminim.

Mesleki Yeterlilik Belge No:
YB0120/17UY0333-5/00/2410

YORUMLAR

2 Yorumlar

  1. Bir emlakcidan daha fazlası. Neşesi, güler yüzü, iş takibi, donanımı olsun harika bir insan. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki kendisini tercih etmişim .

  2. Emlakçı degil aileden biri gibi oldu Berna hanım bizim için.Evi sattım.yada kiraladım işımiz bitti diye bakmiyor sonrasında da küçük bir sorun bile olsa yardım eli Berna hanım tarafindan uzatılıyor hemen.İşindeki prensipli davranişlarıi insani yaklaşımı zaten tartışılmaz.Iyiki Berna hanimla.yolumuz kesişmiş.Işinizde dahada başarılar dilerim🙏


Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir